sobota, 31 marca 2012

Koncert Noko

31 marca w czwórkowym Ministerstwie Dźwięku o odzienie 18 wystąpi zespół Noko. Koncert transmitowany będzie również przez Onet
Koncert będzie można zobaczyć pod tym adresem. Noko  to młody rockowy zespół z Warszawy.
Rozpoczęli działalność na przełomie 2004 i 2005 roku. Mimo krótkiego stażu koncertowego Noko ma na koncie pierwsze sukcesy, jak choćby trasa po Anglii odbyta w październiku 2008, gdzie zaprezentowali się m.in. w klubach Tommy Flynns, Fiddlers Elbow, Hope and Anchor czy The Albany oraz zaproszenie na koncerty przez grupę Coma.


  

Magda

piątek, 30 marca 2012

Opóźnienie ...

Wbrew zapowiedziom Grupa Aerosmith wyda nowy album nie wiosną, a dopiero latem.

Wcześniej wokalista kapeli, Steven Tyler, zapowiedział, że dzieła można się spodziewać już w maju ale fani będą musieli poczekać na płytę trochę dłużej.
- Zadekowaliśmy się na 4 miesiące - zdradził muzyk. - Robiliśmy to, co nam wychodzi najlepiej. Musimy jeszcze tylko skończyć dwie piosenki.

Oto jeden z teledysków Aerosmith:
 

Magda

czwartek, 29 marca 2012