sobota, 17 marca 2012

Rihanna zaśpiewa z Katy Perry?+ Justin prosi fanów o...

Hejka! Jak wam mija sobota? Mi tak sobie. U mnie jest ładna pogoda, więc wyjdę dziś na pole. Ale przejdźmy do rzeczy.  Justin Bieber niedawno poprosił swoich fanów do wybrania okładki na swoją nową płytę pt. ''Boyfrend''. Głosować możecie na tej stronie:

http://www.justinbiebermusic.com/boyfriend/

Ja wolę wersie nr.1. Ale nie wiem jak wy.
Ostatnio RiRi ogłosiła, że niebawem usłyszymy jej duet z Katy Perry. Twierdzi, że wspólny utwór z 27-letnią piosenkarką znajduje się w jej planach od kilku lat. Piosenka nie została jeszcze nagrana, ale Rihanna ma nadzieję, że obie zapracowane gwiazdy znajdą w końcu czas na wejście do studia. 24-latka wypowiada się o starszej koleżance: - Jest jedną z moich ulubionych artystek, oraz jedną z najlepszych koleżanek w branży muzycznej. Jest bardzo spontaniczna i pewna siebie, to cecha, która jest bardzo rzadka u gwiazd. Bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język.- Rihanna promuje obecnie swój szósty studyjny album "Talk That Talk". Katy Perry już niebawem wyda rozszerzoną wersję swojej płyty sprzed dwóch lat - "Teenage Dream". Longplay z rozszerzonym tytułem "The Complete Confection" ukaże się już 26 marca. Na dzisiaj tyle. Miłego popołudnia:)

Klaudia





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz