niedziela, 18 marca 2012

Madonna przyjeżdża do Polski

Cześć! Dzisiaj będzie krótko, bo nie mam dużo czasu. Większość z was pewnie słyszała o plotkach na temat, że Madonna przyjeżdża do Polski. Plotki zostały potwierdzone. Gwiazda wystąpi w Warszawie 1 sierpnia na Stadionie Narodowym. Bilety na koncert kosztują od 149zł do 1171zł. Ostatnio artystka gościła w Polsce 15 sierpnia 2009 roku na lotnisku Bemowo w Warszawie, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Wywołało to falę protestów, ponieważ Madonna znana jest z obrazoburczych gestów - wystarczy przypomnieć chociażby występy na krzyżu. Tym razem gwiazda wystąpi u nas w Nardowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Wokalistka rozpoczęła już promocję albumu "MDNA", który ukaże się 26 marca. To dwunasty album studyjny w karierze Madonny. Płytę promuje singiel "Give Me All Your Luvin", w którym gościnnie pojawiają się M.I.A. i Nicki Minaj.





           
                                                               "Give Me All Your Luvin" 



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz