sobota, 31 marca 2012

Koncert Noko

31 marca w czwórkowym Ministerstwie Dźwięku o odzienie 18 wystąpi zespół Noko. Koncert transmitowany będzie również przez Onet
Koncert będzie można zobaczyć pod tym adresem. Noko  to młody rockowy zespół z Warszawy.
Rozpoczęli działalność na przełomie 2004 i 2005 roku. Mimo krótkiego stażu koncertowego Noko ma na koncie pierwsze sukcesy, jak choćby trasa po Anglii odbyta w październiku 2008, gdzie zaprezentowali się m.in. w klubach Tommy Flynns, Fiddlers Elbow, Hope and Anchor czy The Albany oraz zaproszenie na koncerty przez grupę Coma.


  

Magda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz