Wbrew zapowiedziom Grupa Aerosmith wyda nowy album nie wiosną, a
dopiero latem.
Wcześniej wokalista kapeli, Steven Tyler, zapowiedział, że
dzieła można się spodziewać już w maju ale fani będą musieli poczekać na
płytę trochę dłużej.
- Zadekowaliśmy się na 4 miesiące - zdradził muzyk. - Robiliśmy to, co nam
wychodzi najlepiej. Musimy jeszcze tylko skończyć dwie piosenki.
Oto jeden z teledysków Aerosmith:
Magda
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz