piątek, 30 marca 2012

Opóźnienie ...

Wbrew zapowiedziom Grupa Aerosmith wyda nowy album nie wiosną, a dopiero latem.

Wcześniej wokalista kapeli, Steven Tyler, zapowiedział, że dzieła można się spodziewać już w maju ale fani będą musieli poczekać na płytę trochę dłużej.
- Zadekowaliśmy się na 4 miesiące - zdradził muzyk. - Robiliśmy to, co nam wychodzi najlepiej. Musimy jeszcze tylko skończyć dwie piosenki.

Oto jeden z teledysków Aerosmith:
 

Magda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz