Siemka! Byliście już w kościele:) Nie mogę siedzieć na kompie, ale jestem sama w domu więc dziś krótko.
Kamil Nosel na antenie Radia ZET wykręca telefoniczne numery polskim gwiazdom. Jego ofiarą padła również Doda. Wydawałoby się, że tak wybuchowa gwiazda nie będzie dobrze reagowała na publiczne żarty z jej osoby. Ale po raz kolejny Doda zaskoczyła wszystkich. Nosel nie spodziewał się pewnie, że gdy będzie dzwonił do Rabczewskiej, gwiazda będzie w stanie alkoholowego upojenia. Kamil Nosel zadzwonił do Dodyi przedstawił się jako pracownik poczty, który proponuje prenumeraty różnych periodyków (między innymi o wędkarstwie). Doda, wbrew powszechnym oczekiwaniom, zamiast zmieszać natrętnego rozmówcę z błotem, śmiała się, żartowała i kontynuowała rozmowę. Na samym końcu okazało się, że gwiazda przebywa w Los Angeles i właśnie bawi się na imprezie.
"Już nigdy nie odbiorę telefonu będąc na domówce w Los Angeles w stanie wiadomym o 4 rano :)))))" - napisała później Doda na swoim facebookowym profilu.
Hej! Wielkie sorki, że przez tyle dni nie blogowałam:(, ale nie miałam czasu. W środę były u mnie koleżanki i Magda miała pisać, w czwartek to ja poszłam do takiej jednej, a w piątek to Magda miała pisać, czyli wczoraj Magda zawaliła... W szkole pyta się mnie 10 razy, a i tak nie pamięta. Biedna:). Przejdźmy do rzeczy...
Wokalistka z Barbadosu już nie raz głośno wyrażała swój zachwyt muzyką Brytyjki. Teraz poinformowała, że ten, kto skrytykuje przy niej Adele, powinien się mieć na baczności.
- Czy są w ogóle ludzie, którzy nie lubią Adele? - zastanawia się Rihanna. - Ale tak na serio... jeśli znajdę osobę, która nie lubi Adele, nie ręczę za siebie. Uznam to za osobistą obrazę.
Ok teraz czas na Madonnę. Na co jest zła królowa popu? Przeczytajcie.
15-letnią córkę Madonny, Lourdes, przyłapano ostatnio na paleniu papierosów. Piosenkarkę zdenerwowało zachowanie córki.
- Muszę być bardziej surowa, ale jest to ciężkie. Każdy dzień to negocjacja. Nie pochwalam palenia papierosów, a szczególnie boli mnie to, kiedy robi to moja córka – wyznała Madonna.
Piosenkarkę oskarżono jednak o hipokryzję. W jej ostatnim teledysku ”Girl Gone Wild” widzimy ją bowiem palącą papierosa. Utwór pochodzi z najnowszej płyty gwiazdy zatytułowanej ”MDNA”.
W internecie jest mało informacji na temat Lourdes, dlatego dam Wam tylko jej zdjęcie.
"Wilki" to debiutancka płyta zespołu. Ukazała się nakładem MJM Music PL w maju 1992 roku. Niezwykłe wrażenie robiły nie tylko teksty i kompozycje zawarte na płycie "Wilki", ale także bardzo ciekawe pomysły brzmieniowe i aranżacyjne. Piosenki na płycie:
01. Eroll 02. Nic zamieszkują demony 03. Son of the blue sky 04. Amiranda 05. Rachela 06. Beniamin 07. Glorya 08. Aborygen 09. Eli lama sabachtani 10. Z ulicy Kamiennej 11. Uyao 12. Wilki
Hej! Długo nie pisałam, bo miałam kolejny szlaban:( Ale od dziś będę się starac aby jej nie mieć. Bardzo Was proszę abyście głosowali w ankiecie pt. ''Co mam kupic koleżance na urodziny?''. Ona mówi, że nic nie chce, a ja nie wiem co mam jej kupić. Daję Wam wyniki z poprzednich ankiet.
Chcesz by Rihanna wróciła do Chrisa?
Podoba ci się piosenka Dody ,,Kac Wawa''?
A teraz przejdźmy do rzeczy. W internecie jest mało na temat tej płyty więc podam co było. Płyta będzie się nazywać "Heartbreak on Hold". Trafi do sprzedaży 4 czerwca. Całość zwiastują dwa single - "Elephant" oraz "Let It Go".
Debiut Burke, "Overcome", trafił do sprzedaży w październiku 2009 roku.
Sorki że wczoraj nie pisałam zapomniałam że to ja mam pisac ...
Jessie J ma powody do zadowolenia. Jej nagrania z albumu "Who You Are" rozeszły się w 12 milionach egzemplarzy na całym świecie.
Na imponującą liczbę, składa się wynik całej płyty
"Who You Are" oraz towarzyszących jej singli: "Price Tag", "Nobody's
Perfect" i "Domino", sprzedawanych w milionowych nakładach jako legalne
pliki w internecie.
Ponad 12 milionów sprzedanych płyt i singli, czyni nagrania 24-letniej Jessie J największymi bestsellerami wśród brytyjskich gwiazd, tuż za bezkonkurencyjną Adele.
Magda !!
czwartek, 12 kwietnia 2012
Zapomniałam pisac posty przez wczoraj a dziś byłam na zawodach oki ...
Ke$ha i The Flaming Lips nagrywają nową piosenkę.
Utwór będzie opowiadać o… futurystycznych seks-gadżetach.(takie wiadomości dotarły do pewnego z portali internetowych )Jest to
kolejny raz, gdy piosenkarka współpracuje z zespołem - wcześniej muzycy
nagrali razem numer na krążek "The Flaming Lips And Heady Fwends", który
trafi do sprzedaży 21 kwietnia. Ich nowe wspólne dzieło znajdzie się
tym razem na nowym albumie wokalistki.
Regularną dyskografię The Flaming Lips zamyka podwa do tego taki nietypowy filmik,który jest dla mnie super !!
Dzisiaj pozostawię Was w niepewności i się nie podpisze ;D
Hej! Dzisiaj napisze posta już na jutro. Więc do rzeczy. Na początek wywiad z Zaynem Malikiem.
A teraz z Harrym Stylesem.
Nie dawno Selena Gomez Zamieściła w Internecie filmik do piosenki ,,Love You Like A Love Song''. Występują w nim fani Seleny i każdy z nich trzyma w rękach karteczkę ze słowem, które śpiewa Selena.
Nie zapomnijmy dodać, że na gali rozdania nagród Nickelodeon Kid's Choice Awards zdobyła dwie nagrody w kategori:
Cześć! Święta się już skończyły, a szkoda :( Przejdźmy do rzeczy. W Wielki Piątek pojawiła się informacja, że Edyta Górniak cierpi na zapalenie oskrzeli. Zaczęło się od przeziębienia, które Edyta złapała na planie nowego teledysku do piosenki "Nie zapomnij". Dwa dni później Górniak występowała ze swoim zespołem w "Bitwie na głosy". W studiu było dość zimno, przez co stan zdrowia gwiazdy znacznie się pogorszył.
Piosenkarka nie mogła śpiewać. Jak dowiadujemy się z notki na jej profilu na Facebooku, Edyta jest w trakcie kuracji antybiotykowej.
,,Nadal jeszcze kaszlę, ale po 8 dniach kuracji antybiotykiem nie duszę się już. Ogólnie czuję się lepiej" - napisała Górniak.
Już 22 kwietnia 2012 odbędzie się koncert Jose Carrerasa, gdzie polska gwiazda będzie gościem specjalnym tenora. Przypomnijmy, że w 1997 roku Edyta nagrała duet z hiszpańskim śpiewakiem, zatytułowany ,,Hope For Us".
Witam! Życzę Wam mokrego Śmigusa Dygusa. Dzis będzie krótko, bo jestem zmęczona i nie chce mi się pisać. Przejdźmy do Lily. Przypomnijmy, że piosenkarka na jakiś czas wycofała się ze świata show-biznesu, gdy wyszła za mąż i wkrótce potem zaszła w ciążę.
- Lily weszła do studia, próbuje różnych brzmień i pisania nowych piosenek - zdradził informator. - Nie zaczęła jeszcze nagrywać, ale jest na dobrej drodze. Jest szansa, że album będzie na początku przyszłego roku.
Córka piosenkarki i jej małżonka, Sama Coopera, przyszła na świat w listopadzie 2011 roku. Dziecko nazywa się Ethel Mary. Ostatni album wokalistki to ,,It's Not Me, It's You" z lutego 2009 roku.
Okładka ,,It's Not Me, It's You''
Justin Bieber kończy prace nad nową płytą. Longplay "Believe" promowany będzie singlem "Boyfriend".
Kanadyjczyk zapowiedział, że singel ukaże się 26 marca. Jednocześnie Justin Bieber zdradził, że materiał będzie różnił się od tego, do czego przyzwyczaił fanów oraz od tego, co obecnie prezentowane jest w radiu. - Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć do nowych osób, które dotychczas niekoniecznie lubiły moją muzykę - przekonuje.
Podczas pracy w studiu artystę wspomagają m.in. Kanye West i Drake.
Mam dzisiaj czas na jeszcze jedną notkę. W poprzedniej notce poleciłam Wam blog mojej kumpeli andzi . Jak cos się Wam nie podoba to zachowajcie to dla siebie, bo ona jest strasznie delikatna. Mi się w ogóle cały ten blog nie podoba. Módlcie się żeby tego nie przeczytała.Zrobiłam ostatnio stronkę, na której codziennie opisuję jednego celebrytę, zespół itp. Polecam. Dam Wam teraz link do bloga mojej koleżanki. Dlaczego Wam go daję? Przed chwilą zrobiła stronkę i napisała króciótki pościk, a już ma 15 odwiedzin. Jak ona to robi? Ale za to temat... Sami zobaczcie: <-> . I proszę Was abyście komentowali moje i Magdy posty oraz głosowali w ankietach. Mam jeszcze jedną prośbę... Na mój e-mail ( klaudyna60@interia.pl ) piszcie, co byście zmienili w tym blogu. Z góry dzięki. :)
Zmarła Amy Winehouse w chwili śmierci miała na koncie nieco ponad 4 miliony funtów. Piosenkarka nie spisała ostatniej woli, więc według prawa cała suma - po odjęciu podatków - należy się rodzicom gwiazdy. Jej były mąż, Blake, nie dostanie ani pensa.
-Nie znam wielu 27-latków, którzy myśleliby o takich rzeczach jak testament. Amy nie miała pojęcia, ile ma pieniędzy. Majątek na pewno nie był wśród spraw, które były dla niej priorytetowe - mówi jeden ze znajomych Amy.- Gdyby zrobiła testament, na pewno coś zapisałaby Blake'owi. Może nie gotówkę, ale jakieś inwestycje. Ona cały czas bardzo go kochała - dodaje.
W chwili śmierci majątek Amy Winehouse był szacowany na około 10 milionów funtów. Autorka przeboju "Rehab" roztrwoniła sporą część tej sumy na używki, które w konsekwencji przyczyniły się do jej śmierci.
Nie wiem jak Wam, ale mi sie to zdjęcie Amy bardzo podoba.
Moją ulubioną piosenką Amy jest utwór ,,Rehab'', więc Wam go podaję:
Teraz pora na J.Lo. ,,Dance Again'' to już drugi teledysk, który piosenkarka nagrała z Pitbullem. . Producentem jest RedOne. Artystka miała już okazję współpracować z nimi przy kawałku "On The Floor". Piosenki trafi prawdopodobnie na kompilację hitów, którą gwiazda planuje wydać w tym roku.
Siemka! Jak tam pogoda? U mmnie leje i leje:( Mam dziś dobry dzień, bo po 1. Jutro nie idę do szkoły (jak każdy) po 2. Wczoraj mojego i Magdy bloga odwiedziło aż 22 osoby. Chciałam Wam polecić (Na prośbę mojej koleżanki) bloga o jej życiu. Ja osobiście go nie czytam, bo nie mam czasu, ale wy możecie. Wystarczy kliknąć tutaj . Dość o mnie i w ogóle i przejdżmy do rzeczy.
Premiera: 17 kwietnia 2012
Wytwórnia: Universal Music Polska
Gatunek: Pop
Nazwa albumu: ,,Chwile''
Chwile" mogą być dla niektórych zaskoczeniem. Ci, którzy znają zespół Goya tylko ze spokojnej strony, na tym albumie mogą spodziewać się nieco innego charakteru muzyki. W albumie pojawia się sporo mocniejszych brzmień klawiszowych. Niektórym mogą kojarzyć się one z brzmieniami podobnymi dla lat 80. W porównaniu z poprzednimi albumami, pojawia się więcej gitar, nad wszystkim dominuje wyraźniejsza niż do tej pory sekcja rytmiczna. Wszystko to łączy wokal Magdy, często przestrzenny, uzupełniający szerokie, głębsze brzmienie piosenek.
Okładka albumu ,,Chwile''
,,Mój''
Lista utworów: 1. Echo 2. Chwile 3. Potrząśnij mną 4. Jesteś moim jutrem 5. Gdzieś pośrodku 6. Gdybym poszła spać trochę wcześniej 7. Pamiętasz? 8. W kilku słowach 9. Wiesz że... 10. Tamte dni 11. Najlepszy prezent 12. Za wszystko i za nic
Przejdźmy teraz do zwiastunu teledysku do ,,Nie chcę już nic''. Zwiastun debiutanckiego teledysku Edyty Strzyckiej, którą mogliśmy poznać dzięki show TVP "The Voice".
Hej! Jak Wam mijają święta? Moja kara wreszcie się skończyła. Jakbyście mieli jakiekolwiek pytania to piszcie klaudyna60@interia.pl . Przez najbliższe dni to ja będę pisać na blogu, bo Madzia wyjechała. Chciałam zachęcić Was do udziału w ankietach i komentowania naszych postów. Przejdźmy do rzeczy. Na początek chciałam podziękować tym osobą, które na moim koncie pisali takie miłe rzeczy o blogu. Znacie pewnie królową i księżniczkę popu- Madonnę i Britney Spears.
Dwie piosenkarki pop, które wywołały skandal całując się na gali Grammy w 2003 roku, sprowokowały ostatnio plotki, że znów zamierzają spotkać się na scenie. Wokalistki wymieniły ostatnio klika zdań na Twitterze. Pierwsza do Britney napisała Madonna prosząc, aby ta znów weszła z nią na scenę i ją pocałowała.
,,Proszę zaśpiewaj ze mną i daj całusa. Tęsknię za tobą" - pisała Madonna.
,,Kuszące" - odpowiedziała Spears.
Rozmowa na Twitterze rozwinęła się dzięki pytaniu Madonny:
,,Zmusisz mnie żebym na niego zapracowała?"
Na to Spears odpowiedziała:
,,Czemu nie".
Swój kolejny wpis Madonna skierowała w kierunku innej wokalistki Katy Perry:
,,Mam nadzieję, że będziesz oglądała to w pierwszym rzędzie" - napisała 53-letnia gwiazda popu do autorki hitu "Firework".
Twitterowa wymiana zdań Madonny i Britney Spears wywołała plotki, że gwiazdy popu znów zamierzają współpracować. Piosenkarki mają już na swoim koncie wspólny singiel "Me Against The Music", który trafił na album Spears "In The Zone" wz 2003 roku.
Me Against The Music
Zdjęcie z 2003r.
Na dziś koniec. Życzę Wam fajnego weekendu i żebyście nie mysleli o szkole:)
Sorki że wczoraj nie pisałam ale byłam u kuzyna i On siedział na kompie ;(
- Trochę zajechałem swój wokal, zbyt siłowo śpiewałem – przyznaje
Kamil Bednarek, który przeszedł niedawno operację strun głosowych. Z
rozbawieniem przyjmuje informację jednej z gazet, że jest jednym
najlepiej zarabiających muzyków w Polsce. – Dobre! – śmieje się.
Cała Polska poznała go dwa lata temu jako finalistę trzeciej edycji "Mam
talent!" – mimo że programu nie wygrał, to właśnie on okazał się jego
największym zwycięzcą. Nie tylko dlatego, że debiutancki album jego
zespołu StarGuardMuffin "Szanuj" rozszedł się do dziś w przeszło 75
tysiącach egzemplarzy (nieźle przyjęta została też zeszłoroczna EP-ka
"Jamaican Trip"). To właśnie w znacznej mierze dzięki Kamilowi
Bednarkowi muzyka reggae wróciła na polskie listy przebojów.
Aktywność znajomych z facebooka
Najnowsza płyta czy elektryzujący koncert? Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.
Kamil Bednarek na ukochanej Jamajce - screen z making of teledysku "Jamican Trip"
- Trochę zajechałem swój wokal, zbyt siłowo śpiewałem – przyznaje
Kamil Bednarek, który przeszedł niedawno operację strun głosowych. Z
rozbawieniem przyjmuje informację jednej z gazet, że jest jednym
najlepiej zarabiających muzyków w Polsce. – Dobre! – śmieje się.
Cała Polska poznała go dwa lata temu jako finalistę trzeciej edycji "Mam
talent!" – mimo że programu nie wygrał, to właśnie on okazał się jego
największym zwycięzcą. Nie tylko dlatego, że debiutancki album jego
zespołu StarGuardMuffin "Szanuj" rozszedł się do dziś w przeszło 75
tysiącach egzemplarzy (nieźle przyjęta została też zeszłoroczna EP-ka
"Jamaican Trip"). To właśnie w znacznej mierze dzięki Kamilowi
Bednarkowi muzyka reggae wróciła na polskie listy przebojów.
Korzystając z przerwy w koncertach, spowodowanej niedawną operacją strun
głosowych, Kamil bierze właśnie udział w telewizyjnej "Bitwie na
głosy", której jest jednym z faworytów. Jeszcze w tym roku zamierza
wydać drugą płytę, tym razem już pod szyldem Bednarek, a nie
StarGuardMuffin, zawieszonego z powodu odejścia jednego z członków.
Przymierza się też zrobienia matury, którą, jak sam przyznaje, dwa lata
temu świadomie sobie odpuścił. Paweł Piotrowicz: Na początek gratulacje.
KAMIL BEDNAREK: Dzięki, ale za co? "Fakt" napisał, że jesteś jednym z najlepiej zarabiających muzyków w Polsce.
Dobre [śmiech]. Potwierdzasz?
No co ty. Ale ja i tak nie przywiązuję większej wagi do pieniędzy. Nie
robię tego, co robię, dla nich, tylko dla pasji. Jestem pod tym względem
ogromnym szczęściarzem. Ostatnio zawiesiłeś jednak swój zespół StarGuardMuffin. Co teraz?
Nie miałem innego wyjścia. Zespół to zespół, a skoro jeden z jego
elementów, Kuba Wojciechowski, zdecydował się na odejście, nie chciałem
używać starej nazwy. Pod jakim szyldem będziesz teraz występował?
Po prostu Bednarek, ale będę traktował to jako zespół. Skład się nie
zmienił, poza tym, że doszedł do nas gitarzysta Peter. Mamy zamiar we
wrześniu wydać drugą płytę. Kamil Bednarek w "Bitwie na głosy". Zobacz! Kamil Bednarek zdradza swoją strategię Bednarek i "Wahat a Wonderful World" Występ zespołu Kamila Bednarka z piosenką U2 "Jako siostra Kamila Bednarka nie jestem faworyzowana" "Bitwa na głosy" - casting w Brzegu z Kamilem Bednarkiem "Bitwa na głosy" ekstra! Zobacz wideo! Czym zaskoczysz?
Dużym krokiem do przodu. Gdy pisałem numery na pierwszy krążek, miałem
16-17 lat. To było jeszcze na grubo przed "Mam talent!". Wiele się od
tamtego czasu zmieniło, nabrałem ogromnego doświadczenia. Na pewno te
nowe numery są ciekawsze, bardziej intrygujące melodycznie, brzmieniowo i
tekstowo. Mieszamy w nich różne gatunki i brzmienia, dodajemy
hip-hopową perkusję. Jestem świadomy, że słuchają nas ludzie w różnym wieku, mający różne upodobania. Odwiedź nasz serwis specjalny poświęcony "Bitwie na głosy"! Na co ci w tym momencie ta "Bitwa na głosy"?
Początkowo, gdy dostałem propozycję udziału, byłem lekko sceptyczny, ale
szybko dostrzegłem plusy tego programu. Po pierwsze, nikt tu nikomu
niczego nie narzuca. Sam wybieram kawałki, aranżacje, drużynę. Po
drugie, promuję muzykę reggae, w telewizji raczej rzadko obecną. Po
trzecie – pomagam innym. Nie dość, że główna nagroda idzie na cel
charytatywny, to jeszcze młodzi wokaliści mają szansę tu zaistnieć.
Cieszy mnie, że oczy kamer nie są zwrócone na mnie. A nie żałujesz czasu, jaki mógłbyś poświęcić na koncerty czy pracę w studiu?
Niemal cały zeszły rok spędziłem w drodze – dałem jakieś 140 koncertów.
Trochę zajechałem swój wokal, zbyt siłowo śpiewałem. W grudniu
przeszedłem operację strun głosowych. Wiedziałem, że nie będę mógł przez
jakiś czas grać koncertów. Musiałem ten czas jakoś zagospodarować i to
też miało ogromne znaczenie przy podejmowaniu decyzji o udziale w
"Bitwie na głosy". Co ci konkretnie dolegało?
Trzeba było mi usunąć polipa z jednej ze strun, naciskał na drugą. Teraz
już jest Ok., gram nawet pojedyncze koncerty, choć nadal muszę uważać.
Ale jak widzisz, podczas przerwy się nie obijam. Pytają cię jeszcze o "Mam talent!"?
Na szczęście nie. Już nikt nie chce wiedzieć, jak bardzo moje życie zmieniło się po tamtym programie [śmiech]. To oczywiste, że się bardzo zmieniło. Jak patrzysz z pespektywy dwóch lat na tę błyskawiczną popularność, która stałą się twoim udziałem? Nie przytłoczyła cię?
Zupełnie nie. Jestem po prostu bardziej znany i mam więcej pracy. Nadal robię to, co lubię najbardziej, i to jest piękne.
Jeszcze kilka tygodni temu można było pomyśleć, że piosenkarka
kompletnie straciła głowę dla przystojnego Senegalczyka. Jak się jednak
okazuje prawda o tym związku nie jest taka różowa.
Ostatnio para spędza coraz mniej czasu razem, jeśli już, widują się tylko w weekendy.
"Ona chyba zrozumiała, że nie może mu w pełni ufać. Coraz częściej
znikał, nie odbierał wieczorem telefonów, dziwnie się tłumaczył. Ale on
już taki jest i być może Kayah w końcu zrozumiała, że nie będzie tą »jedyną«"-powiedziała osoba z otoczenia pary .
Szczęśliwą
matką małego "diabełka" będzie Pati Sokół, z którą ostatnio Nergal
pojawia się w miejscach publicznych. Para ukrywa się jak może, mimo to
została przyłapana przez paparazzi i media zaczęły donosić o romansie. Rozmawialiśmy z Pati, która powiedziała: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam",
wyjaśniając nam, że wydaje płytę i bardzo zależy jej, żeby media
skupiły się na muzyce piosenkarki. Nie chce, żeby jej życie prywatne
przyćmiło muzyczny debiut.- "Nie szukam tanich sensacji"-powiedziała Pati Sokół.
Wiemy, że Pati jest w ciąży i małe "szataniątko" będzie jej trzecim dzieckiem. Pati ma już dwa małe aniołeczki.
31 marca w czwórkowym Ministerstwie Dźwięku o odzienie 18 wystąpi
zespół Noko. Koncert transmitowany będzie również przez Onet
Koncert będzie można zobaczyć pod tym adresem. Noko to młody rockowy zespół z Warszawy.
Rozpoczęli działalnośćna przełomie 2004 i 2005 roku. Mimo krótkiego stażu koncertowego Noko ma na koncie pierwsze sukcesy, jak choćby trasa po Anglii
odbyta w październiku 2008, gdzie zaprezentowali się m.in. w klubach
Tommy Flynns, Fiddlers Elbow, Hope and Anchor czy The Albany oraz zaproszenie na koncerty przez grupę Coma.
Wbrew zapowiedziom Grupa Aerosmith wyda nowy album nie wiosną, a
dopiero latem.
Wcześniej wokalista kapeli, Steven Tyler, zapowiedział, że
dzieła można się spodziewać już w majuale fani będą musieli poczekać na
płytę trochę dłużej.
- Zadekowaliśmy się na 4 miesiące - zdradził muzyk. - Robiliśmy to, co nam
wychodzi najlepiej. Musimy jeszcze tylko skończyć dwie piosenki.