| Seria | Odcinki | Premiera serii | Finał serii | Premiera serii | Finał serii |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 60 | 1 stycznia 2011 | 19 lutego 2011 | 11 czerwca 2011 | 28 sierpnia 2011 |
| 2 | 90 | 9 stycznia 2012 | 9 marca 2012 | maj 2012 | 2012 |
| 3 | TBA | styczeń 2013 |
2008: "Co z nami będzie" (z Liberem)
2008: "Nowe Szanse" (z Liberem)
2008: "Mijamy się" (z Liberem)
2010: "Muzyki moc" (VIVA i Przyjaciele)
2010: "Masz dar" (Drużyna Szpiku)
2011: "Kiedy Tracisz Przyjaciela" (Team & Przyjaciele)
2011: "Małe rzeczy"
2011: "Sen o przyszłości"
2011: "Naucz się kochać" (Kościkiewicz i Przyjaciele)
2012: "Karuzela"
Jej nagrody i nominacje:
| Rok | Konkurs | Kategoria | Rezultat |
|---|---|---|---|
| 2008 | Sopot Hit Festiwal | Polski hit lata ("Nowe szanse" z Liberem) | IX miejsce |
| 2009 | Mikrofony Popcornu | Polska – przebój roku | Wygrana |
| Eska Music Awards | Artystka roku | Wygrana[1] | |
| Radiowy debiut roku | Nominacja | ||
| Album roku (Ona i On z Liberem) | Wygrana[1] | ||
| Superjedynki | Przebój roku ("Co z nami będzie" z Liberem) | Nominacja[46] | |
| Płyta roku (Ona i On z Liberem) | Nominacja[46] | ||
| 2010 | VIVA Comet 2010 | Debiut roku | Nominacja[47] |
| Charts Award ("Co z nami będzie" z Liberem) | Nominacja[47] | ||
| 2011 | VIVA Comet 2011 | Najlepsze na VIVA–TV.pl ("Muzyki moc" z VIVA i Przyjaciele) | Wygrana[3] |
| Koncert Lata Zet i Dwójki | Najlepsza piosenka ("Małe rzeczy") | Wygrana[7] | |
| Festiwal Piosenki Rosyjskiej | Rywalizacja o Złoty Samowar ("Za toboy") | III miejsce[8] | |
| OGAE Video Contest 2011 | Teledysk ("Małe rzeczy") | VIII miejsce[48][49] | |
| Teledysk ("Muzyki moc" z VIVA i Przyjaciele) | Nominacja[48] | ||
| Plebiscyt RMF FM | Przebój Roku 2011 ("Małe rzeczy") | II. miejsce[50] | |
| Przebój Roku 2011 ("Sen o przyszłości") | VIII. miejsce[50] | ||
| 2012 | VIVA Comet 2012[51] | Dzwonek roku ("Małe rzeczy") | Nominacja |
| Przebój roku ("Małe rzeczy") | Wygrana | ||
| Płyta roku ("Sen o przyszłości") | Nominacja | ||
| Artystka roku | Nominacja |
Nie wiem jak wy, ale dla mnie to one są do siebie trochę podobne. Na dzisiaj kończę.
Klaudia


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz