piątek, 16 marca 2012

nowy sezon w TDA+info o Sylwii Grzeszczak


Hej! Dziś byłam na konkursie recytatorskim i chyba kiepsko mi poszło. Chciałam was zachęcić do braniu udziału w ankietach.  Na początek mam dobrą wiadomość dla fanów TDA. Szperałam po wikipedii na temat HoA i natrafiłam na coś takiego:

SeriaOdcinkiPremiera serii Stany ZjednoczoneFinał serii Stany ZjednoczonePremiera serii PolskaFinał serii Polska
1601 stycznia 201119 lutego 201111 czerwca 201128 sierpnia 2011
2909 stycznia 20129 marca 2012maj 20122012
3TBAstyczeń 2013
Nie wiem jak wy ale ja się z tego bardzo cieszę. Ale też pewnie zauważyliście, że polska premiera 2 sezonu została przełożona na maj:( Przejdźmy do Sylwii. Urodziła się w Poznaniu 7 kwietnia 1989r. Jej teledyski to m. in.:


2008: "Co z nami będzie" (z Liberem)
2008: "Nowe Szanse" (z Liberem)
2008: "Mijamy się" (z Liberem)
2010: "Muzyki moc" (VIVA i Przyjaciele)
2010: "Masz dar" (Drużyna Szpiku)
2011: "Kiedy Tracisz Przyjaciela" (Team & Przyjaciele)
2011: "Małe rzeczy"
2011: "Sen o przyszłości"
2011: "Naucz się kochać" (Kościkiewicz i Przyjaciele)
2012: "Karuzela"

Jej nagrody i nominacje:


RokKonkursKategoriaRezultat
2008Sopot Hit FestiwalPolski hit lata ("Nowe szanse" z Liberem)IX miejsce
2009Mikrofony PopcornuPolska – przebój rokuWygrana
Eska Music AwardsArtystka rokuWygrana[1]
Radiowy debiut rokuNominacja
Album roku (Ona i On z Liberem)Wygrana[1]
SuperjedynkiPrzebój roku ("Co z nami będzie" z Liberem)Nominacja[46]
Płyta roku (Ona i On z Liberem)Nominacja[46]
2010VIVA Comet 2010Debiut rokuNominacja[47]
Charts Award ("Co z nami będzie" z Liberem)Nominacja[47]
2011VIVA Comet 2011Najlepsze na VIVA–TV.pl
("Muzyki moc" z VIVA i Przyjaciele)
Wygrana[3]
Koncert Lata Zet i DwójkiNajlepsza piosenka ("Małe rzeczy")Wygrana[7]
Festiwal Piosenki RosyjskiejRywalizacja o Złoty Samowar ("Za toboy")III miejsce[8]
OGAE Video Contest 2011Teledysk ("Małe rzeczy")VIII miejsce[48][49]
Teledysk ("Muzyki moc" z VIVA i Przyjaciele)Nominacja[48]
Plebiscyt RMF FMPrzebój Roku 2011 ("Małe rzeczy")II. miejsce[50]
Przebój Roku 2011 ("Sen o przyszłości")VIII. miejsce[50]
2012VIVA Comet 2012[51]Dzwonek roku ("Małe rzeczy")Nominacja
Przebój roku ("Małe rzeczy")Wygrana
Płyta roku ("Sen o przyszłości")Nominacja
Artystka rokuNominacja





Nie wiem jak wy, ale dla mnie to one są do siebie trochę podobne. Na dzisiaj kończę.                                  


Klaudia



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz