Hej! Znowu to ja pisze bloga.Życzcie mi wszystkiego dobrego, bo dziś są moje urodziny. Sorry za pomyłkę w ankiecie. Ale mniejsza z tym. Wiele z was już na pewno wie o rozwodzie brazylijskiego piosenkarza Michela Telo z Carol Lago. Jeszcze nie dawno byli tacy szczęśliwi. No ale co dobre szybko się kończy. Przez jego sławę się rozstali. Ciągle koncerty, wywiady i kłótnie. Ich związek przechodził kryzys w 2011. A nie dawno tak pięknie wyglądali. Sami zobaczcie:
Dobra było trochę o Michelu, a teraz przejdźmy do płyty Edyty Górniak i jej nowej płyty ,,MY''. Jedna z recenzji brzmi następująco: ,,Piosenkarki dysponujące potężnymi głosami mają w obecnych czasach poważny problem z wyborem repertuaru. ''. Premiera płyty odbyła się 14 lutego tego roku. Można znaleść tam takie krążki jak: Lista utworów: 1. Find Me 2. Obudzcie mnie 3. Teraz-tu 4. Nie zapomnij 5. Consequences 6. (Let's) Save The World 7. Tafla 8. Dzisiaj dziękuję 9. On The Run 10. Perfect Heart 11. Sens-is
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz