czwartek, 15 marca 2012

rozwód michela+ płyta Edyty Górniak

Hej! Znowu to ja pisze bloga.Życzcie mi wszystkiego dobrego, bo dziś są moje urodziny. Sorry za pomyłkę w ankiecie. Ale mniejsza z tym. Wiele z was już na pewno wie o rozwodzie brazylijskiego piosenkarza Michela Telo z Carol Lago. Jeszcze nie dawno byli tacy szczęśliwi. No ale co dobre szybko się kończy. Przez jego sławę się rozstali. Ciągle koncerty, wywiady i kłótnie. Ich związek przechodził kryzys w 2011. A nie dawno tak pięknie wyglądali. Sami zobaczcie:







Dobra było trochę o Michelu, a teraz przejdźmy do płyty Edyty Górniak i jej nowej płyty ,,MY''. Jedna z recenzji brzmi następująco: ,,Piosenkarki dysponujące potężnymi głosami mają w obecnych czasach poważny problem z wyborem repertuaru. ''. Premiera płyty odbyła się 14 lutego tego roku. Można znaleść tam takie krążki jak:
Lista utworów:
1. Find Me 
2. Obudzcie mnie 
3. Teraz-tu 
4. Nie zapomnij 
5. Consequences 
6. (Let's) Save The World 
7. Tafla 
8. Dzisiaj dziękuję 
9. On The Run 
10. Perfect Heart 
11. Sens-is

Piosenki z jej albumu to:

                                                                    Nie zapomnij



                                                                    On the run



                                                                     Teraz tu





Na dzisiaj tyle.


Klaudia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz