Hej! W końcu piątek! Cały dzień miałam zajęty i dlatego pisze tak późno. Po szkole poszłam do domu, zjadłam obiad i wybrałam się na orlika pograć z psiapsiółkami. Ale dość o mnie. Przejdźmy do rzeczy. Na koniec marca krakowski klub Studio przygotował koncerty polskich gwiazd zespołów Zakopower, Raz Dwa Trzy, Hunter, Strachy na Lachy. Sporo będzie się działo także w innych klubach na miasteczku studenckim. Koncerty w Klubie Studio (ul. Budryka 4)
23.03.2012, g.20.00 ZAKOPOWER
24.03.2012, g.20.00 RAZ DWA TRZY
25.03.2012, g.20.00 HUNTER
31.03.2012, g.20.00 STRACHY NA LACHY, PŁYNY
25 marca 2012 o 20.00 na scenie Klubu Gwarek wystąpi Anna Treter - wokalistka, autorka, kompozytorka, solistka i pianistka znana m.in. z zespołu "Pod Budą". Nagrała z tym zespołem kilkanaście płyt, mających dziś status platynowych.Ponadto w każdy czwartek w Gwarku odbywają się Muzyczne Pogwarki, skupiające artystów grających muzykę z pogranicza bluesa, jazzu lub folk:
25.03.2012, godz. 20:00 BezGwaru: ANNA TRETER. Szczegółowe informacje o wydarzeniach można znaleźć na stronach klubów: http://www.klubstudio.pl/, http://www.klubzascianek.pl/ oraz http://www.klubgwarek.pl/.
,,Bóg wie gdzie''
"Fortune" to piąty album Chrisa Browna. Album promuje singiel "Turnu p the Music". Płyta wydana została w wersji standardowej oraz zawierającej dodatkowe nagrania i kolekcjonerską okładkę - wersji deluxe.Promujący album "Fortune" singiel "Turn Up The Music" zadebiutował na dziesiątym miejscu amerykańskiej listy Billboard Top 100. Reżyserski debiut Chrisa w postaci klipu do singla, zaledwie w tydzień od premiery za pośrednictwem serwisu Vevo obejrzało ponad osiem milionów internautów.
Okładka do nowej płyty Chrisa
Na dziś kończę.
Klaudia

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz