Siemka! Byliście już w kościele:) Nie mogę siedzieć na kompie, ale jestem sama w domu więc dziś krótko.
Kamil Nosel na antenie Radia ZET wykręca telefoniczne numery polskim gwiazdom. Jego ofiarą padła również Doda. Wydawałoby się, że tak wybuchowa gwiazda nie będzie dobrze reagowała na publiczne żarty z jej osoby. Ale po raz kolejny Doda zaskoczyła wszystkich. Nosel nie spodziewał się pewnie, że gdy będzie dzwonił do Rabczewskiej, gwiazda będzie w stanie alkoholowego upojenia. Kamil Nosel zadzwonił do Dodyi przedstawił się jako pracownik poczty, który proponuje prenumeraty różnych periodyków (między innymi o wędkarstwie). Doda, wbrew powszechnym oczekiwaniom, zamiast zmieszać natrętnego rozmówcę z błotem, śmiała się, żartowała i kontynuowała rozmowę. Na samym końcu okazało się, że gwiazda przebywa w Los Angeles i właśnie bawi się na imprezie.
"Już nigdy nie odbiorę telefonu będąc na domówce w Los Angeles w stanie wiadomym o 4 rano :)))))" - napisała później Doda na swoim facebookowym profilu.
Hej! Wielkie sorki, że przez tyle dni nie blogowałam:(, ale nie miałam czasu. W środę były u mnie koleżanki i Magda miała pisać, w czwartek to ja poszłam do takiej jednej, a w piątek to Magda miała pisać, czyli wczoraj Magda zawaliła... W szkole pyta się mnie 10 razy, a i tak nie pamięta. Biedna:). Przejdźmy do rzeczy...
Wokalistka z Barbadosu już nie raz głośno wyrażała swój zachwyt muzyką Brytyjki. Teraz poinformowała, że ten, kto skrytykuje przy niej Adele, powinien się mieć na baczności.
- Czy są w ogóle ludzie, którzy nie lubią Adele? - zastanawia się Rihanna. - Ale tak na serio... jeśli znajdę osobę, która nie lubi Adele, nie ręczę za siebie. Uznam to za osobistą obrazę.
Ok teraz czas na Madonnę. Na co jest zła królowa popu? Przeczytajcie.
15-letnią córkę Madonny, Lourdes, przyłapano ostatnio na paleniu papierosów. Piosenkarkę zdenerwowało zachowanie córki.
- Muszę być bardziej surowa, ale jest to ciężkie. Każdy dzień to negocjacja. Nie pochwalam palenia papierosów, a szczególnie boli mnie to, kiedy robi to moja córka – wyznała Madonna.
Piosenkarkę oskarżono jednak o hipokryzję. W jej ostatnim teledysku ”Girl Gone Wild” widzimy ją bowiem palącą papierosa. Utwór pochodzi z najnowszej płyty gwiazdy zatytułowanej ”MDNA”.
W internecie jest mało informacji na temat Lourdes, dlatego dam Wam tylko jej zdjęcie.
"Wilki" to debiutancka płyta zespołu. Ukazała się nakładem MJM Music PL w maju 1992 roku. Niezwykłe wrażenie robiły nie tylko teksty i kompozycje zawarte na płycie "Wilki", ale także bardzo ciekawe pomysły brzmieniowe i aranżacyjne. Piosenki na płycie:
01. Eroll 02. Nic zamieszkują demony 03. Son of the blue sky 04. Amiranda 05. Rachela 06. Beniamin 07. Glorya 08. Aborygen 09. Eli lama sabachtani 10. Z ulicy Kamiennej 11. Uyao 12. Wilki
Hej! Długo nie pisałam, bo miałam kolejny szlaban:( Ale od dziś będę się starac aby jej nie mieć. Bardzo Was proszę abyście głosowali w ankiecie pt. ''Co mam kupic koleżance na urodziny?''. Ona mówi, że nic nie chce, a ja nie wiem co mam jej kupić. Daję Wam wyniki z poprzednich ankiet.
Chcesz by Rihanna wróciła do Chrisa?
Podoba ci się piosenka Dody ,,Kac Wawa''?
A teraz przejdźmy do rzeczy. W internecie jest mało na temat tej płyty więc podam co było. Płyta będzie się nazywać "Heartbreak on Hold". Trafi do sprzedaży 4 czerwca. Całość zwiastują dwa single - "Elephant" oraz "Let It Go".
Debiut Burke, "Overcome", trafił do sprzedaży w październiku 2009 roku.
Sorki że wczoraj nie pisałam zapomniałam że to ja mam pisac ...
Jessie J ma powody do zadowolenia. Jej nagrania z albumu "Who You Are" rozeszły się w 12 milionach egzemplarzy na całym świecie.
Na imponującą liczbę, składa się wynik całej płyty
"Who You Are" oraz towarzyszących jej singli: "Price Tag", "Nobody's
Perfect" i "Domino", sprzedawanych w milionowych nakładach jako legalne
pliki w internecie.
Ponad 12 milionów sprzedanych płyt i singli, czyni nagrania 24-letniej Jessie J największymi bestsellerami wśród brytyjskich gwiazd, tuż za bezkonkurencyjną Adele.
Magda !!
czwartek, 12 kwietnia 2012
Zapomniałam pisac posty przez wczoraj a dziś byłam na zawodach oki ...
Ke$ha i The Flaming Lips nagrywają nową piosenkę.
Utwór będzie opowiadać o… futurystycznych seks-gadżetach.(takie wiadomości dotarły do pewnego z portali internetowych )Jest to
kolejny raz, gdy piosenkarka współpracuje z zespołem - wcześniej muzycy
nagrali razem numer na krążek "The Flaming Lips And Heady Fwends", który
trafi do sprzedaży 21 kwietnia. Ich nowe wspólne dzieło znajdzie się
tym razem na nowym albumie wokalistki.
Regularną dyskografię The Flaming Lips zamyka podwa do tego taki nietypowy filmik,który jest dla mnie super !!
Dzisiaj pozostawię Was w niepewności i się nie podpisze ;D
Hej! Dzisiaj napisze posta już na jutro. Więc do rzeczy. Na początek wywiad z Zaynem Malikiem.
A teraz z Harrym Stylesem.
Nie dawno Selena Gomez Zamieściła w Internecie filmik do piosenki ,,Love You Like A Love Song''. Występują w nim fani Seleny i każdy z nich trzyma w rękach karteczkę ze słowem, które śpiewa Selena.
Nie zapomnijmy dodać, że na gali rozdania nagród Nickelodeon Kid's Choice Awards zdobyła dwie nagrody w kategori:
Cześć! Święta się już skończyły, a szkoda :( Przejdźmy do rzeczy. W Wielki Piątek pojawiła się informacja, że Edyta Górniak cierpi na zapalenie oskrzeli. Zaczęło się od przeziębienia, które Edyta złapała na planie nowego teledysku do piosenki "Nie zapomnij". Dwa dni później Górniak występowała ze swoim zespołem w "Bitwie na głosy". W studiu było dość zimno, przez co stan zdrowia gwiazdy znacznie się pogorszył.
Piosenkarka nie mogła śpiewać. Jak dowiadujemy się z notki na jej profilu na Facebooku, Edyta jest w trakcie kuracji antybiotykowej.
,,Nadal jeszcze kaszlę, ale po 8 dniach kuracji antybiotykiem nie duszę się już. Ogólnie czuję się lepiej" - napisała Górniak.
Już 22 kwietnia 2012 odbędzie się koncert Jose Carrerasa, gdzie polska gwiazda będzie gościem specjalnym tenora. Przypomnijmy, że w 1997 roku Edyta nagrała duet z hiszpańskim śpiewakiem, zatytułowany ,,Hope For Us".
Witam! Życzę Wam mokrego Śmigusa Dygusa. Dzis będzie krótko, bo jestem zmęczona i nie chce mi się pisać. Przejdźmy do Lily. Przypomnijmy, że piosenkarka na jakiś czas wycofała się ze świata show-biznesu, gdy wyszła za mąż i wkrótce potem zaszła w ciążę.
- Lily weszła do studia, próbuje różnych brzmień i pisania nowych piosenek - zdradził informator. - Nie zaczęła jeszcze nagrywać, ale jest na dobrej drodze. Jest szansa, że album będzie na początku przyszłego roku.
Córka piosenkarki i jej małżonka, Sama Coopera, przyszła na świat w listopadzie 2011 roku. Dziecko nazywa się Ethel Mary. Ostatni album wokalistki to ,,It's Not Me, It's You" z lutego 2009 roku.
Okładka ,,It's Not Me, It's You''
Justin Bieber kończy prace nad nową płytą. Longplay "Believe" promowany będzie singlem "Boyfriend".
Kanadyjczyk zapowiedział, że singel ukaże się 26 marca. Jednocześnie Justin Bieber zdradził, że materiał będzie różnił się od tego, do czego przyzwyczaił fanów oraz od tego, co obecnie prezentowane jest w radiu. - Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć do nowych osób, które dotychczas niekoniecznie lubiły moją muzykę - przekonuje.
Podczas pracy w studiu artystę wspomagają m.in. Kanye West i Drake.