Zmarła Amy Winehouse w chwili śmierci miała na koncie nieco ponad 4 miliony funtów. Piosenkarka nie spisała ostatniej woli, więc według prawa cała suma - po odjęciu podatków - należy się rodzicom gwiazdy. Jej były mąż, Blake, nie dostanie ani pensa.
-Nie znam wielu 27-latków, którzy myśleliby o takich rzeczach jak testament. Amy nie miała pojęcia, ile ma pieniędzy. Majątek na pewno nie był wśród spraw, które były dla niej priorytetowe - mówi jeden ze znajomych Amy.- Gdyby zrobiła testament, na pewno coś zapisałaby Blake'owi. Może nie gotówkę, ale jakieś inwestycje. Ona cały czas bardzo go kochała - dodaje.
W chwili śmierci majątek Amy Winehouse był szacowany na około 10 milionów funtów. Autorka przeboju "Rehab" roztrwoniła sporą część tej sumy na używki, które w konsekwencji przyczyniły się do jej śmierci.
![]() |
| Nie wiem jak Wam, ale mi sie to zdjęcie Amy bardzo podoba. |
Teraz pora na J.Lo. ,,Dance Again'' to już drugi teledysk, który piosenkarka nagrała z Pitbullem. . Producentem jest RedOne. Artystka miała już okazję współpracować z nimi przy kawałku "On The Floor". Piosenki trafi prawdopodobnie na kompilację hitów, którą gwiazda planuje wydać w tym roku.
Pozdrawiam Klaudia! :*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz