Szczęśliwą
matką małego "diabełka" będzie Pati Sokół, z którą ostatnio Nergal
pojawia się w miejscach publicznych. Para ukrywa się jak może, mimo to
została przyłapana przez paparazzi i media zaczęły donosić o romansie. Rozmawialiśmy z Pati, która powiedziała: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam",
wyjaśniając nam, że wydaje płytę i bardzo zależy jej, żeby media
skupiły się na muzyce piosenkarki. Nie chce, żeby jej życie prywatne
przyćmiło muzyczny debiut.- "Nie szukam tanich sensacji"-powiedziała Pati Sokół.
Wiemy, że Pati jest w ciąży i małe "szataniątko" będzie jej trzecim dzieckiem. Pati ma już dwa małe aniołeczki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz