| Britney Spears znana jest ze swoich nietuzinkowych pomysłów, mimo wszystko ciągle potrafi zaskoczyć. Gwiazda kompletuje obecnie zgraną ekipę, z którą wyruszy w swoją długo oczekiwaną trasę koncertową. Do autobusu zamierza wpakować jednak nie tylko swoje dzieci, ale także... słonie! Taką rewelację ogłosił Daily Mail. Ponoć koleżanka Brit po fachu, Pink poczerwieniała ze złości, gdy usłyszała tę plotkę - Była wściekła, kiedy usłyszała o pomyśle zabrania słoni w trasę. Głośna muzyka , zgiełk, światła i całe to zamieszanie, które towarzyszy tournee jest okropne. Narażanie zwierząt na taki stres to barbarzyństwo - wyznał znajomy gwiazdki. No cóż, chyba Spears wzięła sobie za bardzo do serca stwierdzenie, iż słonie przynoszą szczęście i teraz chce je brać wszędzie ze sobą...:). |
wtorek, 20 marca 2012
Hejka teraz to Magda ! Sorki że nie pisałam przez tyle dni ale nie miałam internetu i pisze teraz bloga z kuzyna neta . Do rzeczy ...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń