Hej! Długo nie pisałam, bo miałam kolejny szlaban:( Ale od dziś będę się starac aby jej nie mieć. Bardzo Was proszę abyście głosowali w ankiecie pt. ''Co mam kupic koleżance na urodziny?''. Ona mówi, że nic nie chce, a ja nie wiem co mam jej kupić. Daję Wam wyniki z poprzednich ankiet.
Chcesz by Rihanna wróciła do Chrisa?
Podoba ci się piosenka Dody ,,Kac Wawa''?
A teraz przejdźmy do rzeczy. W internecie jest mało na temat tej płyty więc podam co było. Płyta będzie się nazywać "Heartbreak on Hold". Trafi do sprzedaży 4 czerwca. Całość zwiastują dwa single - "Elephant" oraz "Let It Go".
Debiut Burke, "Overcome", trafił do sprzedaży w październiku 2009 roku.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz