poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Nowa płyta Aleksandry Burke już w czerwcu

Hej! Długo nie pisałam, bo miałam kolejny szlaban:( Ale od dziś będę się starac aby jej nie mieć. Bardzo Was proszę abyście głosowali w ankiecie pt. ''Co mam kupic koleżance na urodziny?''. Ona mówi, że nic nie chce, a ja nie wiem co mam jej kupić. Daję Wam wyniki z poprzednich ankiet.

Chcesz by Rihanna wróciła do Chrisa?

Podoba ci się piosenka Dody ,,Kac Wawa''?


A teraz przejdźmy do rzeczy.
W internecie jest mało na temat tej płyty więc podam co było. Płyta będzie się nazywać "Heartbreak on Hold".  Trafi do sprzedaży 4 czerwca. Całość zwiastują dwa single - "Elephant" oraz "Let It Go".
Debiut Burke, "Overcome", trafił do sprzedaży w październiku 2009 roku.




Kończę, bo muszę jeszcze dodać TOP 10.
Klaudia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz