wtorek, 10 kwietnia 2012

Edyta Górniak czuje sie lepiej

Cześć! Święta się już skończyły, a szkoda :( Przejdźmy do rzeczy. W Wielki Piątek pojawiła się informacja, że Edyta Górniak cierpi na zapalenie oskrzeli. Zaczęło się od przeziębienia, które Edyta złapała na planie nowego teledysku do piosenki "Nie zapomnij". Dwa dni później Górniak występowała ze swoim zespołem w "Bitwie na głosy". W studiu było dość zimno, przez co stan zdrowia gwiazdy znacznie się pogorszył.
Piosenkarka nie mogła śpiewać. Jak dowiadujemy się z notki na jej profilu na Facebooku, Edyta jest w trakcie kuracji antybiotykowej.
,,Nadal jeszcze kaszlę, ale po 8 dniach kuracji antybiotykiem nie duszę się już. Ogólnie czuję się lepiej" - napisała Górniak.

Już 22 kwietnia 2012 odbędzie się koncert Jose Carrerasa, gdzie polska gwiazda będzie gościem specjalnym tenora. Przypomnijmy, że w 1997 roku Edyta nagrała duet z hiszpańskim śpiewakiem, zatytułowany ,,Hope For Us".


                        Hope For Us              


Klaudia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz