niedziela, 8 kwietnia 2012

Płyta zespołu GOYA+zwiastun teledystku Edyty Strzyckiej

Siemka! Jak tam pogoda? U mmnie leje i leje:( Mam dziś dobry dzień, bo po 1. Jutro nie idę do szkoły (jak każdy) po 2. Wczoraj mojego i Magdy bloga odwiedziło aż 22 osoby. Chciałam Wam polecić (Na prośbę mojej koleżanki) bloga o jej życiu. Ja osobiście go nie czytam, bo nie mam czasu, ale wy możecie. Wystarczy kliknąć tutaj . Dość o mnie i w ogóle i przejdżmy do rzeczy.
Premiera: 17 kwietnia 2012
Wytwórnia: Universal Music Polska
Gatunek: Pop
Nazwa albumu: ,,Chwile''
Chwile" mogą być dla niektórych zaskoczeniem. Ci, którzy znają zespół Goya tylko ze spokojnej strony, na tym albumie mogą spodziewać się nieco innego charakteru muzyki. W albumie pojawia się sporo mocniejszych brzmień klawiszowych. Niektórym mogą kojarzyć się one z brzmieniami podobnymi dla lat 80. W porównaniu z poprzednimi albumami, pojawia się więcej gitar, nad wszystkim dominuje wyraźniejsza niż do tej pory sekcja rytmiczna. Wszystko to łączy wokal Magdy, często przestrzenny, uzupełniający szerokie, głębsze brzmienie piosenek.
 
                                       Okładka albumu ,,Chwile''


                                ,,Mój''
 
 
Lista utworów:
1. Echo
2. Chwile
3. Potrząśnij mną
4. Jesteś moim jutrem
5. Gdzieś pośrodku
6. Gdybym poszła spać trochę wcześniej
7. Pamiętasz?
8. W kilku słowach
9. Wiesz że...
10. Tamte dni
11. Najlepszy prezent
12. Za wszystko i za nic
 
Przejdźmy teraz do zwiastunu teledysku do ,,Nie chcę już nic''. Zwiastun debiutanckiego teledysku Edyty Strzyckiej, którą mogliśmy poznać dzięki show TVP "The Voice".
 
                         ,,Nie chcę już nic''
 
Na dziś tyle:(
Głosujcie w ankietach!
 
Klaudia...
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz