niedziela, 22 kwietnia 2012

Pijana Doda wkręcona na antenie radia

Siemka!  Byliście już w kościele:) Nie mogę siedzieć na kompie, ale jestem sama w domu więc dziś krótko.


Kamil Nosel na antenie Radia ZET wykręca telefoniczne numery polskim gwiazdom. Jego ofiarą padła również Doda. Wydawałoby się, że tak wybuchowa gwiazda nie będzie dobrze reagowała na publiczne żarty z jej osoby. Ale po raz kolejny Doda zaskoczyła wszystkich. Nosel nie spodziewał się pewnie, że gdy będzie dzwonił do Rabczewskiej, gwiazda będzie w stanie alkoholowego upojenia. Kamil Nosel zadzwonił do Dody i przedstawił się jako pracownik poczty, który proponuje prenumeraty różnych periodyków (między innymi o wędkarstwie). Doda, wbrew powszechnym oczekiwaniom, zamiast zmieszać natrętnego rozmówcę z błotem, śmiała się, żartowała i kontynuowała rozmowę. Na samym końcu okazało się, że gwiazda przebywa w Los Angeles i właśnie bawi się na imprezie.

"Już nigdy nie odbiorę telefonu będąc na domówce w Los Angeles w stanie wiadomym o 4 rano :)))))" - napisała później Doda na swoim facebookowym profilu. 

Klaudia:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz