sobota, 21 kwietnia 2012

Przeprosiny+ RiRi grozy krytykom Adele+ Na co jest zła Madonna?

Hej! Wielkie sorki, że przez tyle dni nie blogowałam:(, ale nie miałam czasu. W środę były u mnie koleżanki i Magda miała pisać, w czwartek to ja poszłam do takiej jednej, a w piątek to Magda miała pisać, czyli wczoraj Magda zawaliła... W szkole pyta się mnie 10 razy, a i tak nie pamięta. Biedna:). Przejdźmy do rzeczy...




Wokalistka z Barbadosu już nie raz głośno wyrażała swój zachwyt muzyką Brytyjki. Teraz poinformowała, że ten, kto skrytykuje przy niej Adele, powinien się mieć na baczności.
- Czy są w ogóle ludzie, którzy nie lubią Adele? - zastanawia się Rihanna. - Ale tak na serio... jeśli znajdę osobę, która nie lubi Adele, nie ręczę za siebie. Uznam to za osobistą obrazę. 









Ok teraz czas na Madonnę. Na co jest zła królowa popu? Przeczytajcie.


15-letnią córkę Madonny, Lourdes, przyłapano ostatnio na paleniu papierosów. Piosenkarkę zdenerwowało zachowanie córki.
- Muszę być bardziej surowa, ale jest to ciężkie. Każdy dzień to negocjacja. Nie pochwalam palenia papierosów, a szczególnie boli mnie to, kiedy robi to moja córka – wyznała Madonna.
Piosenkarkę oskarżono jednak o hipokryzję. W jej ostatnim teledysku ”Girl Gone Wild” widzimy ją bowiem palącą papierosa. Utwór pochodzi z najnowszej płyty gwiazdy zatytułowanej ”MDNA”.




W internecie jest mało informacji na temat Lourdes, dlatego dam Wam tylko jej zdjęcie.






Klaudia:)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz