wtorek, 3 kwietnia 2012

Kryzys ??!

Jeszcze kilka tygodni temu można było pomyśleć, że piosenkarka kompletnie straciła głowę dla przystojnego Senegalczyka. Jak się jednak okazuje prawda o tym związku nie jest taka różowa.
Ostatnio para spędza coraz mniej czasu razem, jeśli już, widują się tylko w weekendy.
"Ona chyba zrozumiała, że nie może mu w pełni ufać. Coraz częściej znikał, nie odbierał wieczorem telefonów, dziwnie się tłumaczył. Ale on już taki jest i być może Kayah w końcu zrozumiała, że nie będzie tą »jedyną«"-powiedziała osoba z otoczenia pary .
jeden z teledysków Kayah 
 
Magda :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz