czwartek, 12 kwietnia 2012

Zapomniałam pisac posty przez wczoraj a dziś byłam na zawodach oki ...

Ke$ha i The Flaming Lips nagrywają nową piosenkę.
Utwór będzie opowiadać o… futurystycznych seks-gadżetach.(takie wiadomości dotarły do pewnego z portali internetowych )Jest to kolejny raz, gdy piosenkarka współpracuje z zespołem - wcześniej muzycy nagrali razem numer na krążek "The Flaming Lips And Heady Fwends", który trafi do sprzedaży 21 kwietnia. Ich nowe wspólne dzieło znajdzie się tym razem na nowym albumie wokalistki.
Regularną dyskografię The Flaming Lips zamyka podw Ke$ha (fot. Getty Images)a do tego taki nietypowy filmik,który jest dla mnie super !!

 


Dzisiaj pozostawię Was w niepewności i się nie podpisze ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz