sobota, 7 kwietnia 2012

Madonna i Britney Spears-Co je łączy?

Hej! Jak Wam mijają święta? Moja kara wreszcie się skończyła. Jakbyście mieli jakiekolwiek pytania to piszcie klaudyna60@interia.pl . Przez najbliższe dni to ja będę pisać na blogu, bo Madzia wyjechała. Chciałam zachęcić Was do udziału w ankietach i komentowania naszych postów. Przejdźmy do rzeczy. Na początek chciałam podziękować tym osobą, które na moim koncie pisali takie miłe rzeczy o blogu. Znacie pewnie królową i księżniczkę popu- Madonnę i Britney Spears.
Dwie piosenkarki pop, które wywołały skandal całując się na gali Grammy w 2003 roku, sprowokowały ostatnio plotki, że znów zamierzają spotkać się na scenie. Wokalistki wymieniły ostatnio klika zdań na Twitterze. Pierwsza do Britney napisała Madonna prosząc, aby ta znów weszła z nią na scenę i ją pocałowała.

,,Proszę zaśpiewaj ze mną i daj całusa. Tęsknię za tobą" - pisała Madonna.
,,Kuszące" - odpowiedziała Spears.
Rozmowa na Twitterze rozwinęła się dzięki pytaniu Madonny:
,,Zmusisz mnie żebym na niego zapracowała?"
Na to Spears odpowiedziała:
,,Czemu nie".

Swój kolejny wpis Madonna skierowała w kierunku innej wokalistki Katy Perry:

,,Mam nadzieję, że będziesz oglądała to w pierwszym rzędzie" - napisała 53-letnia gwiazda popu do autorki hitu "Firework".

Twitterowa wymiana zdań Madonny i Britney Spears wywołała plotki, że gwiazdy popu znów zamierzają współpracować. Piosenkarki mają już na swoim koncie wspólny singiel "Me Against The Music", który trafił na album Spears "In The Zone" wz 2003 roku.


                                      Me Against The Music


                                Zdjęcie z 2003r.

Na dziś koniec. Życzę Wam fajnego weekendu i żebyście nie mysleli o szkole:)

Klaudia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz