Dwie piosenkarki pop, które wywołały skandal całując się na gali Grammy w 2003 roku, sprowokowały ostatnio plotki, że znów zamierzają spotkać się na scenie. Wokalistki wymieniły ostatnio klika zdań na Twitterze. Pierwsza do Britney napisała Madonna prosząc, aby ta znów weszła z nią na scenę i ją pocałowała.
,,Proszę zaśpiewaj ze mną i daj całusa. Tęsknię za tobą" - pisała Madonna.
,,Kuszące" - odpowiedziała Spears.
Rozmowa na Twitterze rozwinęła się dzięki pytaniu Madonny:
,,Zmusisz mnie żebym na niego zapracowała?"
Na to Spears odpowiedziała:
,,Czemu nie".
Swój kolejny wpis Madonna skierowała w kierunku innej wokalistki Katy Perry:
,,Mam nadzieję, że będziesz oglądała to w pierwszym rzędzie" - napisała 53-letnia gwiazda popu
Twitterowa wymiana zdań Madonny i Britney Spears wywołała plotki, że gwiazdy popu znów zamierzają współpracować. Piosenkarki mają już na swoim koncie wspólny singiel "Me Against The Music", który trafił na album Spears "In The Zone" wz 2003 roku.
Zdjęcie z 2003r.
Na dziś koniec. Życzę Wam fajnego weekendu i żebyście nie mysleli o szkole:)
Klaudia

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz